شماره تماس و خرید : 09136124784

ربات پرنده فانتوم 3 ادونس نسخه جدید از سری سوم فانتوم های شرکت Dji است. این ربات پرنده دارای یک کیت کامل شامل تمام آن چیزهایی است که شما برای تصویربرداری هوایی نیاز دارید.ربات پرنده فانتوم 3 مجهز به سیستم ناوبری خودکار، GPS و سنسور تشخیص ارتفاع است. این ربات قابلیت پروازی بسیار نرم و پایدار را در فضای داخلی و خارجی دارد. پرواز با این پرنده به دلیل هوشمند بودن آن بسیار آسان است. فانتوم 3 ادونس دارای یک دوربین بسیار قوی با قابلیت ضبط تصاویر 2.7K و Full HD است. این دوربین بر روی یک سیستم لرزشگیر و استابلایز سه محوره نصب شده است. تصاویر اخذ شده از این ربات پرنده بسیار با کیفیت بدون هیچ گونه لرزش و ارتعاش است. رادیوکنترل فانتوم 3 ادونس نقطه قوت این ربات پرنده است. کلیدهایی همچون شات برای عکسبرداری، رکورد ویدیو، ولوم رنج چرخش دوربین بر روی این رادیو تعبیه شده است.فانتوم 3 dji سری جدید نمونه های فانتوم است. این ربات پرنده 4 بال دارای قابلیت فیلمبرداری هوایی 1080 Full HD و 2.7K است. همچنین این ربات پرنده دارای قابلیت عکسبرداری 12 مگاپیکسلی است. با فانتوم 3 می توانید در فضای سرپوشیده و یا مکانهایی که در آنجا GPS غیر فعال است براحتی پرواز نمایید.

     خرید و فروش انواع فانتوم

این ربات پرنده دارای یک کیت کامل شامل خود ربات پرنده، رادیوکنترل، باتری، شارژر، دوربین، سیستم لرزشگیر و استابلایزر، سیستم ارسال تصویر HD، برنامه یا رابط گرافیکی قدرتمند برای نصب بر روی موبایل و تبلت است.از قابلیت های منحصر به فرد phantom 3 Advanced میتوان به باتری هوشمند با ولتاژ بالاتر، انرژی بیشتر و توان بالاتر که یک پرواز فوق العاده را برای شما فراهم میکند اشاره نمود . این باتری به سنسورها و ال ای دی هایی مجهز شده است که به زمان باقی مانده پرواز و شارژ را رد هر زمانی اعلام میکند و در صورت نیاز بازگشت پرنده به شما هشدار خواهد داد .دکمه های تعبیه شده بر روی رادیو کنترل به شما کمک میکند به آسانی پرواز کنید و با فشردن هر دکمه فانتوم 3 دستور مورد نظر شما را اجرا خواهد کرد.
AUTO – TAKEOFF:با فشردن این دکمه فانتوم 3 در ارتفاعی که از قبل تعیین شده قرار میگیرد و منتظر میماند تا دستورات را برای اجرا از شما دریافت کند.
AUTO – RETURN HOME:هنگامی که GPS شما فعال باشد فانتوم 3 مکان دقیق بلند شدن را ثبت میکندو پرنده هوشمند شما هرکجا که درحال پرواز باشد با فشردن این دکمه به سمت مکان اولیه ثبت شده takeoff بازمیگردد.
FAILSAFE:اگر شارژ باتری شما در حال کم شدن باشد و یا پرنده به هر دلیلی ارتباط خود را با رادیو کنترل از دست بدهد پرنده به صورت اتوماتیک به مکان takeoff باز میگردد.

جهت خرید و قیمت انواع فانتوم 3 با هوافضا پارس تماس بگیرید.

قیمت و فرید و فروش انواع فانتوم DJI

قیمت و فرید و فروش انواع مولتی روتور

قیمت و خرید و فروش اینسپایر

Go to top