شماره تماس و خرید : 09136124784

قابلیت ارسال زنده تصویر با کیفیت HD به گوشی همراه از فاصله بیش از یک مایلی و همچنین تصویربرداری با کیفیت 4K از امکانات اینسپایر1 میباشد.فانتوم 3 که یکی دیگر از محصولات پرطرفدار کمپانی DJI است، قابلیت ارسال تصویر HD و فیلمبرداری 4K و البته با قیمتی پایین تر را دارد.اما به دلیل گران تر بودن اینسپایر1 نسبت به فانتوم 3 برخی قابلیت ها و برتری های اینسپایر موجب برتری اینسپایر1 میشود.قابلیت اینکه شما خلبانی پرنده را انجام دهید و شخص دیگری کنترل دوربین را در دست داشته باشد یکی از بزرگترین مزیت های اینسپایر 1 نسبت به فانتوم 3 هست.حتی در حالتی که یک نفر کنترل همه چیر را در دست دارد، قفل کردن دوربین در یک موقعیت خاص و اطمینان از اینکه حرکت نخواهد کرد بسیار کمک کننده است. همچنین اینسپایر1 و فانتوم 3 هر دو از یک نوع سنسور و لنز دوربین بهره می برند، اما تفاوت عمده بین آن ها وجود دارد. اینکه دوربین اینسپایر 1 قابل جدا شدن است.مزیت فانتوم3 هم نسبت به اینسپایر 1 این است که پرواز با فانتوم 3 بسیارساده تر میباشد. احتمالا تفاوت پرواز فانتوم3 و اینسپایر1 را فقط با هاور کردن متوجه نخواهید شد.

                    تفاوت فانتوم3  اینسپایر1

طراحی جدید موتور و استفاده از اپتیکال فلو، خلبانی فانتوم 3 را راحت تر از هر پرنده دیگری کرده است.گرچه خلبانی اینسپایر 1 هم به همین اندازه راحت هست؛اما بزرگتر و خطرناکتر هم هست! بدلیل موتورهای بزرگتر و باتری شش سل، اینسپایر1 کاملا سریع، پایدار و چابک بوده و در بادهای شدیدتر تاثیر کمتری روی کیفیت تصویر آن دارد.چراغ های فانتوم 3 براحتی در شب قابل دیدن هستند اما در روز،گاهی اوقات بسیار دشوار می توان رنگ آن ها را تشخیص داد.در مورد اینسپایر1 بدلیل بزرگتر بودن پرنده و محل LED ها، براحتی می توان جلو و عقب پرنده را تشخیص داد. بدلیل طراحی منحصر به فرد جمع شدن پایه ها در اینسپایر 1، این پرنده معمولا در اکثر شرایط مشکلی نخواهد داشت. حتی در زمان هاور و یا حرکت رو به عقب با چرخاندن دوربین به بالا هم ملخ ها دیده نخواهند شد.یکی از تفاوت این است که فانتوم 3 خروجی HDMI ندارد. این بدین معنی است که نمی توانید تصاویر زنده را ضبط کنید یا آن ها را روی یک مانیتور با کیفیت در روزهای آفتابی مشاهده کنید. ضمنا نمی توانید تصاویر را از طریق خروجی HDMI به یک فرستنده تصویر برای پخش خبرهای زنده ارسال کنید.در هر حال هر کدام از این پرنده های بدون سرنشین دارای مزیت هایی هستند.اگر قصد خرید یا مشاوره بیشتر در این زمینه دارید با تیم هوافضای پارس تماس بگیرید.

                          

خرید و فروش فانتوم در استان مرکزی

خرید و فروش پهباد در استان هرمزگان

خرید و فروش پهباد در استان لرستان

خرید و فروش فانتوم در استان سیستان و بلوچستان

خرید و فروش انواع پهباد در استان گیلان

خرید و فروش پهباد در بوشهر

خرید و فروش اینسپایر در استان تهران

خرید و فروش انواع هلی شات در استان کردستان

از زمانی که اینسپایر وارد بازار شد برای کاربرانی که قصد خرید پرنده بدون سرنشین قدرتمند را داشتند، بین فانتوم4 و اینسپایر تردید به وجو آمد. چرا که فانتوم4 واینسپایر هر دو از محصولات پرقدرت شرکت DJI هستند.اینسپایر۱ از دوربین “زنموس ایکس۳” استفاده می‌کند که از لحاظ کیفیت با فانتوم ۴ یکی‌ میباشد.حتی برخی اعتقاد دارند که دوربین فانتوم ۴ از اینسپایر۱ بهتره است. شما میتوانید به راحتی‌ دوربین ایکس۳ اینسپایر۱ رو ارتقا دهید درحالی‌ که فانتوم ۴ دوربینش به بدنه متصل است و قابل تغییر نیست. شما با اینسپایر۱ قادر هستید ۳۲۰ درجه دوربین را به اطراف بچرخانید در حالی‌ که پایه‌های فرود از اطراف دوربین جمع میشوند و این قابلیت خیلی‌ مهمی‌ است که با فانتوم ۴ نمی‌توانید داشته باشید. بدنهٔ اینسپایر۱ از فیبر کربن ساخته شده که پرواز را سبکتر می‌کند از طرفی‌ فانتوم۴ از منیزیم ساخته شده و طراحی خیلی‌ زیباتری دارد. بدون شک اولین فرقی‌ که بین این دو کوادکوپتر می‌بینید در نگاه اول اندازهٔ انهاست، اینسپایر۱ (۲۹۳۵ گرم) هم بزرگتر و هم سنگین تر از فانتوم ۴ (۱۳۸۰گرم) میباشد.این وزن زیاد با ترکیبی‌ از اندازهٔ ملخ باعث شده که اینسپایر۱ تعادل بیشتری نسبت به فانتوم داشته باشد و بدون شک در روزهای بادی تعادل خودشو بهتردر پرواز حفظ خواهد کرد.البته بزرگ و سنگین بودن خیلی‌ مواقع به ضرر اینسپایر۱ است. کوچک بودن فانتوم ۴ آن را برای حمل‌ و نقل و مسافرت کردن خیلی‌ راحت تر کرده و دلیل موجب شده بسیاری از کاربران فانتوم ۴ رو ترجیح دهند.راحتی‌ و جم و جور بودن فانتوم انرژی کمتری از خلبان میگیرد و وقت کمتری احتیاج هست که کوادکوپتر را برای فیلمبرداری آماده کرد. به طور میانگین فانتوم ۴ حدوداً ۳۰ ثانیه لازم دارد تا آماده پرواز شود در حالی‌ که اینسپایر۱ بطور میانگین حدود ۵ دقیقه نیاز دارد تا پرواز کند.از نظر سرعت، اینسپایر۱ میتواند تا ۲۲ متر بر ثانیه، کمی‌ با سرعت تر از فانتوم (۲۰ متر بر ثانیه) حرکت کند، ولی‌ سرعت صعود فانتوم کمی‌ بیشتر از اینسپایر۱ میباشد. یکی‌ از مزیت‌های اینسپایر۱ این است که کاربر میتواند با دو تا ریموت کار کند، یکی‌ فقط پرواز کند و دیگری فقط به فیلمبرداری بپردازد، این تقسیم کار مسلما به کیفیت فیلمبرداری کمک بزرگی‌ خواهد کرد.درحالی‌ که با فانتوم4 شما باید نگران پرواز هم باشید که البته قابلیت‌های هوشمند پرواز کار را راحت تر می‌کند.فانتوم ۴ از تکنولوژی جدیدتری در قابلیت‌های هوشمند پرواز برخوردار است مثل قابلیت جلوگیری از برخورد با موانع، ولی‌ از طرفی‌ قابلیت تعویض دوربین در اینسپایر۱ یک مزیت بزرگی‌ است نسبت به فانتوم‌ها که میتواند به دوربین‌های پیشرفته و بروز مجهز شود و ارتقا پیدا کند.

                                   خرید و فروش فانتوم و اینسپایر

قیمت و خرید و فروش اینسپایر و فانتوم در اراک

خرید و فروش فانتوم در کرمانشاه

خرید و فروش کوادکوپتر در رشت

خرید و فروش فانتوم در دزفول

خرید و فروش پهباد در مازندران

در مقایسه این دو محصول کمپانی DJI می توان گفت :اینسپایر2 هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ کارایی، سطح متفاوتی را به کاربران این عرصه نشان داد. اینسپایر2 به طرز شگفت آوری سریع و کارا می باشد و یک پیشرفت عمده نسبت به نسخه های پیشین به حساب می آید.زمان پرواز دراینسپایر2 : 27 دقیقه و دراینسپایر1 : 18 دقیقه است.اینسپایر2 به دلیل اینکه از 2 باتری قابل جدا سازی در حین پرواز استفاده می کند. دارای 9 دقیقه زمان پرواز بیشتر است.از نظر وزنی اینسپایر2 :43/3 کیلوگرم و اینسپایر1 : 84/2 کیلوگرم است و این دو پرنده از نظر سایز حدود 5 سانتی متر اختلاف دارند.سرعت دراینسپایر2 : 104 کیلومتر بر ساعت واینسپایر1 : 78 کیلومتر بر ساعت است.رنگ اینسپایر1 سفید است در حالی که اینسپایر2 به رنگ خاکستری مات تبدیل شده است. مزیت این تغییر رنگ این است که دیگر نور از سطح اینسپایر2 بازتاب نمیشود و از مشکلات ناشی از بازتاب نور هنگام فیلم برداری به طور موثری اجتناب می شود.اینسپایر1 هیچ الگوریتم دوری از مانع را دارا نیست. اما در اینسپایر2، اجتناب از مانع 360 درجه ای برای حفاظت کامل پرنده ایجاد شده است.اینسپایر1 با عینک های ایمنی dji منطبق نیست اما اینسپایر2 با آنها کار میکند.اگرچه اینسپایر1 با دوراندیشی dji، دارای گیمبال قادر به کار با تغییر دوربین می باشد اما برخلاف اینسپایر2 دارای یک دوربین fpv به خلبان این امکان را می دهد که محل پرواز را ببیند و به صورت همزمان یک اپراتور دوربین،تصویربرداری کند. در کل اینسپایر2 از بسیاری جهات بسیار برتر از انواع دیگر پرنده هاست،از لحاظ سرعت، داشتن ویژگی های برتر، عمر باتری بالا، انطباق با عینک های ایمنی، رنگ جدید،و... dji کلیه ی ویژگی های اینسپایر1 به طرز قابل توجهی توسعه داده تا اینسپایر2 را از هر لحاظ و در میان هر برندی در دنیا ممتاز و برجسته کند.

تفاوت اینسپایر 1و 2خرید و فروش اینسپایر 1و2

قیمت و خرید و فروش هلی شات در سمنان

قیمت و خرید و فروش پهباد در آبادان

قیمت و خرید و فروش فانتوم در قم

قیمت و خرید و فروش فانتوم در گلستان

قیمت و خرید و فروش فانتوم در قزوین

قیمت و خرید و فروش پهباد در ایلام

اینسپایر2 به دنبال اینسپایر1 توسط کمپانی DJI ساخته شد.درواقع اینسپایر2 ارتقا داده شده اینسپار1 میباشد.اینسپایر2 دارای سیستم پردازش تصویر جدید 5.2K است که توانایی ثبت تصاویر با کیفیت فوق العاده و HD بسیاری را دارد اینسپایر2 در سرعت 0 تا 50 مایل در ساعت یا به عبارتی 80 کیلومتر در ساعت میرسد و حداقل سرعت کاهش ارتفاع،9 متر بر ثانیه را دارد و در واقع  اینسپایر2 دارای چابکی بی نظری است.همچنین دارای یک سیستم 2 باتری می باشد که زمان پرواز را تا27 دقیقه افزایش داده است .تکنولوژی خود گرمایش آن باعث شده که حتی در دما های پایین نیز قادر به پرواز باشد.زمان پرواز اینسپایر2، 27 دقیقه است و دارای بدنه خاکستری رنگ است و مزیت این رنگ باعث میشود که نور از سطع اینسپایر 2 بازتاب نشود و از مشکلات ناشی از بازتاب نور در زمان فیلم برداری اجتناب میکند.اینسپایر 2 با داشتن یک دوربین fpv به خلبان این امکان را میدهد که محل پرواز را ببیند و به صورت همزمان یک اپراتور دوربین،تصویر برداری کند.

                             خرید و فروش اینسپایر2

خرید و فروش اینسپایر 2

خرید و فروش اینسپایر1

خرید و فروش فانتوم در مشهد

خرید و فروش هلی شات در شیراز

خرید و فروش انواع فانتوم دراصفهان

خرید و فروش انواع پهباد دراهواز

خرید و فروش هلی شات در کرمانشاه

ربات پرنده هوشمند اینسپایر یکی از پیشرفته ترین ربات های دوربین دار کمپانی DJI میباشد.دوربین اینسپایر 4k با 12 مگاپیکسل و رزولوشن72 تصاویری با کیفیفت فوق العاده را برای شما ثبت میکند.اینسپایر1 دارای گیمبال 360 درجه سه محوره میباشد و در هر نوع حرکت و لرزشی کیفیت تصاویر خود را حفظ میکند.در اینسپایر1 جهت دقت بالاتر،از ریموت کنترلر ثانویه استفاده شده است و دو اپراتور اینسپایر1 را کنترل میکنند.یکی مسیر پرواز را کنترل میکند و دیگری بر روی دوربین متمرکز میشود و هر کاربر میتواند صفحه نمایش خود را داشته باشد.اینسپایر1 دارای یک باتری قدرتمند و هوشمند است که به طور مجازی کنترل میشود و بازگشت به محل پرواز را اطلاع میدهد.همچنین میزان شارژ و وضعیت عمر باتری را نیز گزارش میدهد.

                                       معرفی ایسنسپایر 1

کوادروتور اینسپایر1 با داشتن بدنه ای بسیار محکم که از جنس فیبر کربن و پلاکسی های آلیاژی میباشد و با طراحی متفاوت شباهتی نزدیک به هلیکوپتر و بالگرد دارد.اتصال بازوهای اینسپایر به صورت مکانیزمی میباشد تا بازوها با زاویه 35 درجه از بالا به پایین بتوانند جابجا شوند و این امر موجب شده تا کاربر بتواند بدون داشتن پایه های باز شونده گیمبال را تا 360 درجه بدون هیچ گونه محدودیت بچرخاند.دراینسپایر1 کنترل پرواز موجود در اینسپایر با دریافت سیگنال های امواج سونار که از طریق سنسورهای التراسونیک این پرنده ایجاد شده اند، داده ها را دریافت و با گرفتن واریانس عددی قادر خواهد بود فاصله با پیرامون و اشیای اطراف خود را تشخیص دهد.اینسپایر1 با تشخیص ارتفاع و فاصله با موانع اطرافش به راحتی بدون داشتن سیگنال های GPS قادر به پرواز خواهد بود.

اینسپایر وان Inspire 1

اینسپایر Inspaire 2

Go to top